صفحه اصلی درباره ما گالری تصاویر تماس با ما ورود کاربران
منوی سایت
تقویم روز

دوشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۵
آمار بازدید

بازدید امروز : ۱۸

بازدید این هفته : ۲۱۶

بازدید این ماه : ۸۴۶

آمار کل بازدید : ۳۰۴۸۰

افراد آنلاین : ۱ نفر

آی پی : ۵۴.۱۵۸.۱۷۴.۸۴

 

اطلاعیه ها خبرهابرنامه آزمونها
     
 
موفقیت دانش آموزان در مسابقه ژیمیناستیک
 

وقت سعادت مند بودن امروز است نه  فردا

دانش آموزان عزیزآنیسا سپری راد موفقیت شما را در کسب مقام اول و سپیده حیدری را در کسب مقام دوم درمسابقه ژیمیناستیک  را تبریک گفته و موفقیت روز افزون شما عزیزان را در تمام مراحل زندگی از خداوند منان خواستاریم.

متن کامل اطلاعیه ...     نظرات کاربران (۰)
 
موفقیت دانش آموزان در جشنواره موسیقی آوای امید بخش تک نوازی رشته تنبک
 

از دست دادن امیدی پوچ و محال، خود موفقیت و پیشرفتی بزرگ است

دانش آموزان عزیز آتریسا قلم آرا و هستی ولایت پرورده  موفقیت شما را در کسب مقام اول استانی درجشنواره موسیقی آوای امید بخش تک نوازی رشته تنبکرا تبریک گفته و موفقیت روز افزون شما عزیزان را در تمام مراحل زندگی از خداوند منان خواستاریم.

متن کامل اطلاعیه ...     نظرات کاربران (۰)
 
موفقیت دانش آموزان در مسابقه بسکتبال
 

وقت سعادت مند بودن امروز است نه  فردا

دانش آموزان عزیز 

صدف چرمی،نسترن سیامکی،هلیا ملکی،مائده رضایی،مائده رحمتی،رومینا خلفی،مروارید جلیلبیگی،روژینا عابدینی،مبینا مرادی،آذین مرعشی،آرمیتا پاسه،شیوا رضایی،کیمیا  نوری

موفقیت شما را در کسب مقام اول درمسابقات بسکتبال را تبریک گفته و موفقیت روز افزون شما عزیزان را در تمام مراحل زندگی از خداوند منان خواستاریم.

متن کامل اطلاعیه ...     نظرات کاربران (۰)
 
موفقیت همکاران گرامی در الگوی برتر
 

همکاران عزیز سرکار خانم الهام طالبی و سر کار خانم سهیلا تاران تلاش مجدانه و ارزشمندتان رابرای شرکت در جشنواره الگوهای برتر تدریس ارج نهاده و از شما عزیزان سپاسگزاریم. به امید موفقیتهای روز افزون

متن کامل اطلاعیه ...     نظرات کاربران (۰)
 
موفقیت همکار گرامی در جشنواره الگوهای برتر تدریس
 

همکارعزیز و تلاشگر سر کار خانم فاطمه قلی زاده کسب مقام اول در جشنواره الگوهای برتر تدریس را به شما و مدیریت محترم و اولیای عزیز آموزشگه شایستگان تبریک عرض نموده و آرزو مند بهترینها و برترینها برایتان هستیم.

متن کامل اطلاعیه ...     نظرات کاربران (۰)
 
 
     


کسب مقام برتر در زمینه انجمن اولیا و مربیان

موفقیت و کسب مقام برتر کشوری با کسب امتیاز 300 در خصوص ارزیابی انجمن اولیا و مربیان مدارس، که حاصل تعامل سازنده ی اولیا و مدیریت مدرسه می باشد را به مدیریت محترم و اعضای انجمن اولیا و همکاران ارجمند تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

 
مطالب مهم

مهر که می آید، پاییز آغاز می شود. برگ های درختان که شروع به ریزش می کنند، شکوفه های لبخند کودکان، یکی یکی گل می دهند.
در فضای کلاس ها. تخته سیاه ها، چشم انتظارند تا دوباره سراپا پر شوند از عطر لبخندهای هم شاگردی ها. کلمات مهربان، بی تابند تا دستی کوچک، با مداد شوق، بر صفحه های سفید دفترهای چهل برگ، بنویسدشان.
مهر، ماه مهربانی مهتاب است؛ ماه میزبانی نیمکت های عاشق درس و مدرسه، ماه شکوفایی نیلوفران در دعای نم نم باران های عاشقانه پاییز. مهر، ماه مدرسه است.
سال تحصیلی که آغاز می شود، همه ی آبشارها با کودکان کلاس اولی، صدای آب را می کشند و بادها، صدای ابرها را با باران بخش می کنند.
نسیم، عطر پرواز را از سطرهای مقدس کتاب ها، همراه با صدای کودکان سر خوش مدرسه، به آسمان هفتم می رساند. فرشته ها از پشت پنجره های کلاس سرک می کشند به تماشای کودکانی که مشتاق ، به درس های معلمی که زندگی را به آنان می آموزد، گوش سپرده اند. هوا در این فضای مقدس نفس می کشد تا معطر شود.
نظر سنجی
سایت های مفید

 

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مجتمع آموزشی شایستگان زنجان می باشد